Ke shlédnutí obsahu těchto stránek je zapotřebí Macromedia Flash Player.
Můžete jej stáhnout zde.

Copyright © 2010 PH Design.

Kontaktní zateplovací systém

Zateplení domů polystyrenovymi fasádními deskami Baumit, WEBER

cenově nejpříznivější, velmi snadno zpracovatelný, odstraňuje tepelné mosty, zajišťuje příjemnou pohodu vnitřního prostředí v zimě i létě, zateplení objektu je možné současně s renovací fasády, více než 200 základních odstínů, struktur a zrnitostí.

Zateplení fasád minerálními deskami

Jedná se o vnější tepelně izolační kompozitní systém, kde izolantem jsou desky z minerální vlny. Používá se jako dodatečné zateplení stávajících budov i novostaveb. Jedná se o systém zlepšující izolační, akustické vlastnosti konstrukce se zaručenými protipožárními vlastnostmi. Reakce na oheň – třída A. Vnější povrchová úprava tohoto sytému může být provedena v několika alternativách, zajišťujících dokonalou funkčnost a dlouhou životnost.

Zateplení soklů - mozaiková omítka

Ušlechtilá omítkovina vyznačující se vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, vlhkosti a otěru. V mnoha barevných variantách, z nichž lze vytvářet na stěnách, sloupech či výklencích zajímavé barevné kombinace. Mozaiková střednězrnná omítkovina se používá k finálním povrchovým úpravám vnitřních a venkovních omítek včetně zateplovacích systémů. Zvláště vhodná je na soklové části budov, schodiště a chodby.