Climatizer Plus

Climatizer Plus je nejprodávanější izolace na trhu. Bezkonkurenční záruka 20 let.

Climatizer Plus je přírodní izolační hmota z celulózy, která je aplikovaná do střech, stěn, do stropů a podlah. Climatizer vykazuje výborné izolační hodnoty jak v zimě tak v létě, jeho využití vede k úsporám energie, redukování nákladů na topení, snížení vzniku emisí CO2 a tím i ke zlepšení životního prostředí. Izolační vrstvu Climatizeru Plus je možné vytvořit i na velmi těžko přístupných místech a spolehlivě se tak zabrání vzniku spárové průvzdušnosti. Kromě toho se difúzím otevřený izolační systém postará o příjemné pokojové klima, protože vyrovnává kolísání vlhkosti.

vyráběn v České republice v Kanadské licenci
cetifikován TZÚS Praha, zkušebna č. 204, číslo certifikátu C1-S-045
schválen německou zkušebnou v Berlíně
splňuje náročná ekologická. Od 7.6.1994 má jako první v České republice právo k užívání ochranné známky Ekologicky šetrný výrobek, číslo certifikátu: 01.01
splňuje náročná kritéria kanadského programu výrobků životního prostředí přátelských
odpovídá standartu kanadských norem CGSB

Pokud s izolací Climatizer Plus zateplíte střechu nebo strop vašeho domu, můžete uspořit až 35 % nákladů za energie. Když zateplíte celou konstrukci, zvyšuje se možná roční úspora nákladů za energie až na 60 %.

Další foukané izolace

Nevyhovuje vám Climatizer Plus? Možná vám bude vyhovovat izolace s jinými vlastnostmi, podívejte se nakompletní přehled našich foukaných izolací.

Foukaná dřevovláknitá
Foukaná minerální skelná izolace
Foukaný grafitový polystyren
Foukaná minerální izolace